facebook

З п’яти осколків – два ще в організмі: прикарпатська кулеметниця “Ксена” розповіла про поранення

Як раніше повідомляло МІСТО, нещодавно відома кулеметниця 72 ОМБр Оксана Рубаняк, з позивним “Ксена”, потрапила під обстріл.

Зараз прикарпатка знаходиться у військовому госпіталі, на 7 етапі евакуації. Дівчину прооперували, надали всю необхідну медична допомога. Із п‘яти осколків, два досі в організмі кулеметниці.

Пише - джерело.

Так, це сталося зі мною. Сталося з деякими моїми побратимами та тисячами військових України протягом всієї боротьби з окупантом. Мені пощастило, сильно пощастило. Адже я жива і зараз можу писати вам.
Не люблю жалітися. Була б моя воля, про моє поранення ніхто б не дізнався. Але це виклали публічно без мого відома, знаю, із благих намірів. Дякую усім, хто писав слова підтримки та пропонував допопомогу. Прошу вибачення, кому не відповіла, щиро дякую тут, знаю, що ви прочитаєте. Тим, хто писав про хайп і піар пропоную помінятися місцями та віддати 2 осколки, із п’яти, які досі в мені, постійні головокружіння, проблеми із зором та інші «привілеї», – розповідає Оксана Рубаняк.

Прикарпатка зізнається, що опісля одужання повернення на фронт.

Почуваюся зараз набагато краще. Процес лікування ще не завершений. Лікарі роблять все можливе, щоб швидко, а головне якісно повернути мене в стрій. Попереду ще лікування та ймовірні операції, опісля я повернуся до виконання своїх службових обов‘язків в 72 ОМБр, – додала “Ксена”.

The post З п’яти осколків – два ще в організмі: прикарпатська кулеметниця “Ксена” розповіла про поранення appeared first on Місто.

Читайте також:  Згорів будинок та всі речі: на Прикарпатті багатодітна сім’я потребує допомоги

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: