facebook

З 1 вересня до польських шкіл пішли 185 тисяч дітей з України

З нового навчального року до шкіл Польщі було зараховано 185 тисяч дітей з України. Про це повідомив міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек, повідомляє “Європейська правда”.

Пише - джерело.


За словами міністра, на сьогоднішній день у Польщі проживає від 700 до 800 тисяч дітей, які втекли від війни в Україні. Переважна більшість із них розпочали навчання у початкових школах, понад 40 тисяч – у дитсадках та кілька тисяч у гімназіях, технікумах та ремісничих школах.

Також Чарнек зазначив, що у вересні до школи пішло на 7 тисяч українських дітей менше, ніж було на 24 червня, коли навчальний рік закінчувався. Велика кількість українських учнів, які перебувають у Польщі, навчаються дистанційно.

Читайте також:  Пролетів кілька метрів: у страшній ДТП в Італії загинув 27-річний українець

“Дистанційне навчання в Україні продовжуватиметься і більшість цих дітей, безумовно, будуть на дистанційному навчанні в Україні. Решта дітей навчається дистанційно або повертається в Україну, або перебуває в іншій країні”, – сказав глава Міносвіти Польщі.

Чарнек також повідомив, що органи місцевого самоврядування отримали 900 мільйонів злотих на підтримку українських дітей у польських школах до червня.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: