facebook

Як зібрати дитину до школи і при цьому не розоритися?

Корисні поради, як заощадити на канцтоварах і не купити зайвого.

Пише - джерело.

Ручки, олівці та зошити — мабуть, найважливіші речі для школяра, без них навчання неможливе. Як заощадити на канцтоварах і не купити зайвого? Скористайтеся нашими порадами.

Не залишайте на останній день

Якщо ви чекаєте розпродажів перед першим вересня — ви вибрали неправильну тактику. В останні дні перед школою вас буде чекати штовханина в магазинах і трата нервів. Тому рекомендуємо придбати канцтовари серед літа і чекати першого вересня з зібраним портфелем.

Не беріть з собою дитину

Ця порада дійсно здатна заощадити кругленьку суму, адже діти кидаються на яскраве, красиве, не звертаючи увагу на цінники. Тому вирішувати тільки вам!

Складіть список

Якщо ви самі не можете встояти перед красивими і особливо не потрібними штучками, список вам в цьому допоможе — строго слідуючи йому, ви купите тільки те, що дійсно необхідне.

Читайте також:  На Франківщині витратять 313 мільйонів гривень на ремонт місцевих доріг

Робіть онлайн-покупки

Робочі зошити, контурні карти та інші навчальні посібники спокійно можна купити в інтернет-магазині. А ще, як варіант, купити робочі зошити для всього класу — ви отримаєте оптову знижку і у всіх однокласників будуть однакові зошити.

Не купуйте яскраві речі

Ручка з великим цуценям зверху або зошит з Гаррі Поттером, звичайно, це привертає увагу, але і відволікають учня на уроці. Тим більше, що смаки сучасних дітей змінюються як вітер, і завтра йому захочеться щось інше, більш актуальне і красиве. А це навантажує ваш гаманець.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: