facebook

Як зібрати дитину до школи і при цьому не розоритися?

Корисні поради, як заощадити на канцтоварах і не купити зайвого.

Пише - джерело.

Ручки, олівці та зошити — мабуть, найважливіші речі для школяра, без них навчання неможливе. Як заощадити на канцтоварах і не купити зайвого? Скористайтеся нашими порадами.

Не залишайте на останній день

Якщо ви чекаєте розпродажів перед першим вересня — ви вибрали неправильну тактику. В останні дні перед школою вас буде чекати штовханина в магазинах і трата нервів. Тому рекомендуємо придбати канцтовари серед літа і чекати першого вересня з зібраним портфелем.

Не беріть з собою дитину

Ця порада дійсно здатна заощадити кругленьку суму, адже діти кидаються на яскраве, красиве, не звертаючи увагу на цінники. Тому вирішувати тільки вам!

Читайте також:  Ранкова ДТП: у центрі Івано-Франківська зіткнулися дві автівки (фоторепортаж)

Складіть список

Якщо ви самі не можете встояти перед красивими і особливо не потрібними штучками, список вам в цьому допоможе — строго слідуючи йому, ви купите тільки те, що дійсно необхідне.

Робіть онлайн-покупки

Робочі зошити, контурні карти та інші навчальні посібники спокійно можна купити в інтернет-магазині. А ще, як варіант, купити робочі зошити для всього класу — ви отримаєте оптову знижку і у всіх однокласників будуть однакові зошити.

Не купуйте яскраві речі

Ручка з великим цуценям зверху або зошит з Гаррі Поттером, звичайно, це привертає увагу, але і відволікають учня на уроці. Тим більше, що смаки сучасних дітей змінюються як вітер, і завтра йому захочеться щось інше, більш актуальне і красиве. А це навантажує ваш гаманець.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: