facebook

Як по-новому платити за парковку в Івано-Франківську

Сервіси для безконтактної оплати парковок розвиваються по всій Україні.

Пише - джерело.

В Івано-Франківську зараз можливо оплачувати паркування не тільки готівкою, через паркомати і покупку абонементів, але й за допомогою мобільних додатків, зокрема, за допомогою Приват24.

Як оплатити парковку

В Івано-Франківську вартість парковки коливається від 10 до 30 грн\год. в залежності від зони. Можна платити готівкою парковщику з допотопним касовим апаратом, можна картою або готівкою в паркоматі. Можна також придбати абонемент на паркування терміном на місяць, два, півроку і рік.

Наприклад, місячний паркувальний абонемент в першій зоні коштує 2038 грн. На абонементі є QR-код, де вказано підприємство-оператор, перелік місць паркування і час, в яке це можна зробити. можна завантажити мобільний додаток «Parking UA», зареєструватися і «прив’язати» будь-яку свою банківську карту до програми. У додатку можна вибрати будь-яку парковку і заплатити за послуги.

Читайте також:  Активісти подарували пакет чорнозему прикарпатському нардепові Тимофійчуку – просять не голосувати за ринок землі (ВІДЕО)

Як оплатити паркування за допомогою Приват24

Але набагато зручніше платити за парковку, скориставшись універсальним додатком ПриватБанку – Приват24.

Зробити це можна двома способами:

1 Відсканувавши QR-код на паркоматі. Для цього в Приват-24

виберіть сканер QR-коду. Відскануйте код та оберіть картку для оплати парковки.

2.Оплата по геолокації: меню «Транспорт»/«Парковка», обрати ваше місце розташування на карті, відправити координати

  • обрати час паркування;
  • вказати номер транспортного засобу;
  • обрати платіжну карту (на сьогодні послуга доступна тільки клієнтам ПриватБанку);
  • отримати підтвердження оплати.

Мінімальний час паркування – 1 година. Надалі користувач може обрати потрібний йому час і продовжити послугу паркування. Спробуйте один раз, і ви переконаєтесь в перевагах безконтактного способу оплати. Робити це за допомогою мобільного банку безпечніше, зручніше і швидше, ніж готівкою.

Нагадаємо нашим читачам, що штраф за відмову платити за парковку нині у 20 разів перевищує годинний тариф за стоянку автомобіля.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: