facebook

Вибила двері й кинулася на допомогу: на Миколаївщині жінка винесла з вогню трьох дітей

У Миколаївській області жінка винесла з пожежі трьох сусідських малолітніх дітей.
Деталі героїчного вчинку розповіли в програмі ТСН.

Пише - джерело.

Зайнялося в одноповерховому багатоквартирному будинку. Мешканці, відчувши запах диму, кинулися на вулицю. Одна з жінок побачила, що горить квартира молодої родини з трьома маленькими дітьми. Сусідка вибила двері і врятувала малечу.

Двом дівчаткам-блюзнючкам 5 років, їхній молодшій сестриці – 3 роки. Вони були без свідомості, але дихали. Дівчата надихалися чадним димом. Всі троє нині перебувають в реанімації.

“Навіть не розумію, як змогла вибити двері в кімнату, там навіть ручки не було. Зайшла. На підлозі, біля дверей, обличчям донизу лежало найменше дитинча. Вхопила та винесла її надвір. Потім розшукала другу. Вибігла надвір, повітря набрала у легені та зайшла в помешкання втретє. Знайшла останню, винесла і її. Діти були у сажі, але Хвала Богові- живі”, – згадує сусідка-рятівниця Людмила Симоненко.

Читайте також:  "Розрив прямої кишки, статевих органів і травму живота": Дівчина померла після жорсткого сексу з експоліцейським

З’ясувалося, що в момент пожежі діти були вдома самі. Батько був на роботі, а матір вийшла у справах. Експерти розглядають дві версії: або загорілася проводка біля телевізора, або пожежу спричинили самі діти. Справа у тому, що у кімнаті були розкидані сірники.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: