facebook

“Ви ніхто і звати вас ніяк”: РФ не визнає власні паспорти, видані “ЛДНР”

РФ не визнає власні паспорти, видані на території “ЛДНР”, їх власників не пропускають через кордон. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки України.

Пише - джерело.


У розвідці зауважують, що після наступу українських сил оборони різко змінились настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО. Відзначається невдоволення ходом проведення так званої “спеціальної операції” та діями російського уряду. Панує думка, що РФ здає інтереси “республік”.

“Ці настрої додатково посилились після того, як з’ясувалось, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території РФ”, – зазначиють у розвідці.

Принаймні тим, хто намагався виїхати із “ЛДНР” за таким паспортом, на російському кордоні пояснюють, що “ви ніхто і звати вас ніяк”.

Читайте також:  ПриватБанк дозволив купівлю валюти фізособам для відкриття депозитів

Також серед особового складу 14-ї окремої бригади спеціального призначення ЗС РФ поширюється інформація, що до 1 грудня 2022 року має завершитись один із етапів “спеціальної військової операції”.

За даними ГУР, після цього заплановане виведення з частини окупованих територій України регулярних підрозділів зс РФ. Начебто, ці території буде передано під контроль так званим “добровольчим батальйонам”. Ймовірно, на зразок 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: