facebook

“Вражаючий прогноз курсу валют, долар зробить неочікуваний поворот”: Експерти про те, чи треба терміново купувати валюту

Фахівці ретельно відстежують стан справ на ринку валют і на основі наявних даних роблять свої прогнози. Наразі песимісти і скептики, які у великій кількості осіб чекали на стрімке подорожчання долара, знову залишаться безпотрібного їхнім сподіванням прогнозу.

Пише - джерело.

Як інформує “biz.today.ua”, з кожним днем лютого американський долар поступово знижується у ціні. Незважаючи на те, що експерти раніше прогнозували стабільний курс валюти протягом цього місяця, деякі фінансисти зараз бачать тенденцію до здешевлення. Так, своїми фінансовими прогнозами поділився дилер департаменту глобальних ринків OTP Bank Антон Курінний.

За словами експерта, протягом лютого американська валюта здатна впасти до показників нижче за 40 грн/долар.

Одним із додаткових факторів, що впливають на формування курсу валют, Курінний називає серйозний попит на купівлю доларів під тримісячний депозит. При цьому враховується не офіційний, але близький до нього курс. Після того, як термін дії такого депозиту спливає, населення отримує свою готівку, продає її в обмінниках і заходить на “нове коло” такого ж депозиту. Це дозволяє утримувати курс.

Читайте також:  Тhe Guardian: США почали депортувати до Росії втікачів від мобілізації

Незважаючи на те, що середня вартість долара на початку лютого коливається від 40,10 до 40,30 грн, до кінця лютого ця планка може знизитися до рівня 39,70-39,80 грн. Антон Курінний припускає, що нижче за цю межу курс не опуститься.

Станом на 7 лютого, долар у банках та обмінниках у середньому подешевшав на 3 копійки – до 40,33 грн/дол. Відносно євро курс гривні зміцнився на 30 копійок і становить 43,40 грн/євро. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 39,90 грн/дол., євро – 42,60 грн/євро.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: