facebook

Вони просто дури, – Христина Соловій розкритикувала артисток, які не їздять з концертами на передову (відео)

Соловій розкритикувала українських артисток та назвала їх дурепами.

Пише - джерело.

Відома українська співачка Христина Соловій висловилася про колег, які не їздять з концертами до наших захисників на передову, аби підтримати їхній бойовий дух. Днями Соловій разом з керівником «Культурного десанту» Олександром Ремезом побувала на Харківщині, де окрім зустрічі з військовими, також взяла участь у брифінгу.

Під час заходу зокрема, йшлося й про роль артистів під час війни. Один з журналістів поцікавився у Ремеза, хто з виконавців відмовляється виступати на передовій. На що Ремез відповів, що про це знає більше Коля Сєрга і він вже не раз називав їхні імена, пишуть Версії з посиланням на Главком.

Своєю чергою Соловій не втрималася і висловила, все що думає про таких колег. Коментар артистки вийшов розлогим та вичерпним. Юна зірка назвала таких колег дурепами:

Читайте також:  У Калуші проведуть акцію на підтримку нацгвардійця, засудженого в Італії за звинуваченням у причетності до вбивства

«Ну, ми вже чули всі ці історії. Як завжди, мені випадає щось коментувати про цих людей. Як правило, я цього не роблю. Але, якщо йдеться про цих співачок, яких ми маємо на увазі, я не можу нічого сказати, окрім того, що вони просто дури. Я би розвинула цю думку таким чином, що з’явилося дуже багато перевзуванців та пристосуванців, перевзуванок та пристосуванок. І всі вони дуже навчилися існувати в неіснуючій інфраструктурі українського шоубізу і розуміють, як легко можна впливати на аудиторію. Як просто можна, ще вчора будучи бажаним артистом в Росії, сьогодні записати цілу низку пісень українською мовою чи переінакшити тексти українських поетів і примазатися до свідомого українства. І такі люди, маючи ще один важливий інструмент, маючи популярність, авторитет та соціальний капітал вони не їдуть на фронт, тому що вони дури».

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: