facebook

Водіїв попередили про штрафи від 340 до 1700 грн.: терміново перевірте свої авто

За що покарають

Пише - джерело.

Водіїв можуть оштрафувати за несправність автомобільних фар
За неробочі фари в автомобілі передбачено адміністративне покарання. Але водіям варто знати, у яких випадках несправність не спричинить накладення штрафу. Про це пише РБК-Україна.

Ніхто із водіїв не застрахований від випадків, коли раптово перестають працювати фари автомобіля. Але якщо раптово відмовила лише права фара, то водій може продовжити рух у світлий час доби. І тут йому немає права виписати штраф.

Але якщо будь-яка з фар відмовить вночі або в сутінках, то керувати таким транспортним засобом категорично забороняється. Це також поширюється на задні габарити.

У випадках, коли несправна ліва фара ближнього світла (у будь-яку пору доби), водій має право доїхати до місця ремонту або стоянки. При цьому дуже важливо, щоб у разі зупинки правоохоронців водій зміг надати конкретну адресу, куди він прямує для проведення ремонту. Інакше йому випишуть штраф.

Читайте також:  США, Чехія і Польща: куди прикарпатці найчастіше переїжджають жити

Так, за несправність автомобільних фар у темний час доби належить адміністративне покарання за керування таким транспортним засобом у розмірі 340 грн, що передбачено Статтею 121 Адміністративного кодексу України.

При повторному такому порушенні протягом 12 місяців для водія передбачається більш жорстоке покарання – його оштрафують уже на 850-1700 грн, а також одночасно зі штрафом позбавлять права керування автомобілем на строк від трьох до шести місяців.

Ще один штраф за фари, що не горять, можуть виписати за порушення вимоги включати ближнє світло фар за межами населених пунктів. Наразі це правило діє цілий рік, тому за його невиконання водіям слід бути готовими сплатити штраф у розмірі від 425 до 510 грн.

 

Сообщение Водіїв попередили про штрафи від 340 до 1700 грн.: терміново перевірте свої авто появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: