facebook

Водії почали заїкатися: Кабмін підтримав збільшення штрафів у 50 разів

Подробиці

Пише - джерело.

Уряд серйозно ускладнив життя українських водіїв
Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Мінприроди законопроект щодо посилення адміністративної відповідальності за правопорушення на заповідних територіях. Про це повідомив перший заступник Міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький.

Краснолуцький нагадав, що наприкінці березня Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування підтримав та рекомендував парламентарям прийняти за основу у першому читанні урядовий законопроєкт “Про внесення змін до ЗУ “Про природно-заповідний фонд України” щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду”, який встановлює суворіші заборони: пересуватися на авто по природно-заповідних територіях дозволено буде лише дорогами загального користування, вулицями міст та інших населених пунктів та на приватних територіях.

За словами Краснолуцького, станом на сьогодні — розмір штрафу для громадян складає від 153 до 408 гривень, а для посадових осіб – від 255 до 510 гривень.

Читайте також:  “Пенсія пропаде в цих українців вже невдовзі”: у ПФУ повідомили, які труднощі скоро спіткають літніх українців

“За даними Держекоінспекції у 2023 році по всій України, за зазначеною статтею, згідно з рішеннями судів, до стягнення порушниками підлягало 4,5 тисячі гривень, а сплачено всього 493 грн. На противагу — сума збитків об’єктами природно-заповідного фонду склала близько 7 млн грн, а відшкодовано всього 913 тисяч гривень. Колосальна різниця.

Після схвалення проєкту Закону розмір штрафу буде збільшено орієнтовно в 50 разів. Для громадян він становитиме від 8500 до 17000 грн, а для посадових осіб – від 17000 до 25500 грн”, — зазначив Олександр Краснолуцький.

Сообщение Водії почали заїкатися: Кабмін підтримав збільшення штрафів у 50 разів появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: