facebook

Водіям потрібно перереєструвати своє авто: у МВС попередили про нововведення для всіх

Подробиці

Пише - джерело.

Українці вже перереєстрували онлайн через “Дію” понад 120 тис. транспортних засобів
Через портал “Дія” вже перереєстровано онлайн понад 122 тисячі транспортних засобів. Про це заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко повідомив в ефірі “Єдиних новин”.

“Коли ми називаємо таку цифру, завжди говоримо про двох громадян: це покупець і продавець. Тобто фактично 244 тисячі громадян уже отримали послугу онлайн”, – наголосив він.

Також Леонід Тимченко наголосив, що цифровізація цієї послуги допомагає убезпечити людей від перебування у місцях скупчення.

Рівень перереєстрації транспортних засобів відповідних категорій через “Дію” не перевищує 50%, але динаміка йде на підвищення. Через “Дію” можна оформити договір купівлі-продажу мопедів, мотоциклів, легкових автомобілів, зокрема, та мікроавтобусів на 8 пасажирських місць плюс 1 водій. Габаритніші транспортні засоби можуть бути перереєстровані тільки в сервісних центрах МВС.

Читайте також:  На Прикарпатті терміново збирають допомогу для матері двох дітей з інвалідністю в якої енцефаліт головного мозку

 

Сообщение Водіям потрібно перереєструвати своє авто: у МВС попередили про нововведення для всіх появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: