facebook

Водіям дали 10 днів: у МВС попередили потрібно терміново поміняти посвідчення водія – інакше штраф

Що відбувається

Пише - джерело.

Водіям дали лише 10 днів, що необхідно встигнути
Водіям, які змінили прізвище або ім’я, варто знати, що ці дані необхідно повідомити, і змінити права водія. Якщо цього не зробити, то загрожує штраф. Про це повідомляє Головний сервіс МВС у Телеграм-каналі.

Як відомо, при зміні персональних даних посвідчення водія слід замінити протягом 10 днів. Це можна зробити у зручному сервісному центрі МВС, або онлайн у кабінеті водія чи додатку «Дія».

Для того щоб змінити посвідчення водія, необхідні наступні документи:

Паспорт або інший документ, що засвідчує особу;
ідентифікаційний номер;
документ, що підтверджує зміну особистих даних;
свідоцтво про реєстрацію ТЗ/посвідчення водія;
наявне посвідчення водія.
Варто зазначити, що під час дії військового стану медична довідка не є обов’язковою. Орієнтовна вартість обміну посвідчення водія становить 270 гривень.

Читайте також:  Корисні поради для схуднення, які не шкодять здоров'ю

Нагадаємо, власники транспортних засобів та спецтехніки повинні двічі на рік оновлювати дані про їхні машини у Територіальних центрах комплектування: їх наявність, технічний стан, які працюють на них.

Оновити дані про транспортний засіб потрібно вперше до 20 червня, вдруге – до 20 грудня. За порушення цього правила власника чекатиме на покарання у вигляді штрафу від 34 000 до 59 500 гривень (ч. 3 ст. 210-1 КпАП).

 

 

Сообщение Водіям дали 10 днів: у МВС попередили потрібно терміново поміняти посвідчення водія – інакше штраф появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: