facebook

Війна в Україні може раптово закінчитися: Влад Росс назвав місяць

Весь лютий Марс буде рухатися по знаку Близнюки, і це один з показників того, що Україні буде поставлятися різноманітна колісна та гусенична техніка.

Пише - джерело.

Астролог Влад Росс озвучив несподіваний прогноз для України на лютий 2023 року. За його словами, війна Росії та України може раптово закінчитися.

За словами фахівця, весь лютий Марс рухатиметься по знаку Близнюки, і це один з показників того, що Україні буде поставлятися різноманітна колісна та гусенична техніка.

“До того ж, Близнюки – це знак повітря, тому це також може говорити про те, що нашій країні будуть поставляти винищувачі F-16. Плюс Меркурій у Водолії, тобто два знаки повітряної стихії, тому поставки літаків Україні прямо напрошуються”, – розповів Росс в інтерв’ю Главреду.

Читайте також:  Жданов пояснив, чому ЗСУ ще не розпочали масштабний контрнаступ

За словами астролога, в лютому-2023 буде дуже багато розмов, переговорів, угод.

“Путін в лютому раптом може сказати, що виконано всі цілі “СВО”, і несподівано ухвалити рішення про закінчення війни. Він – боягуз, і він прекрасно знає, що щойно Україна почне отримувати літаки, Росія програє війну. Але якщо ж він абсолютно божевільний, то в лютому в черговий раз почне наступати на Україну”, – сказав Росс.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: