facebook

Відправити 100 тис. правоохоронців на фронт: в Нацполіції прокоментував ідею

Зі 100 тисяч поліцейських, які наразі працюють у підрозділах Національної поліції України, кожного дня в наряд заступають близько 20 тисяч правоохоронців. Ще близько 15 тисяч – слідчі та дізнавачі, 20 тисяч оперативників та тисячі поліцейських, які воюють на фронті, зокрема, у підрозділі “Лють”.

Пише - джерело.

Про це заявив голова Національної поліції України Іван Вигівський в інтерв’ю “Українським новинам”.

Вигівський розповів, що деякі громадяни, державні службовці, посадовці кажуть, що в Національній поліції є 250 тис. поліцейських, і пропонують 100 тис. відправити на фронт.

“Дивно, коли про це заявляють не “диванні експерти”, а люди, які працюють у державній системі і не знають елементарних цифр… Це в системі міліції було до 300 тис. осіб, а зараз по штату у нас 120 тис. поліцейських”, – каже гоова Нацполіції.

Читайте також:  Землю накрила тривала потужна магнітна буря: чого чекати найближчими днями

При тому зазначається, що гранична штатна чисельність у нас була затверджена Кабміном у цьому році. Фактично в Україні на сьогодні близько 100 тис. діючих поліцейських.

“Тому, стосовно пропозиції мобілізувати 100 тис. поліцейських можу сказати, що ми вже максимально задіяні у складі Сил безпеки і оборони, а також дбаємо і про внутрішній фронт та безпеку всередині країни”, – додав Вигівський.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: