facebook

Відправляти у примусові відпустки або змушувати невідомо для чого кожного дня ходити до школи – то поза межами і закону, і здорового глузду

Відправляти у примусові відпустки або змушувати невідомо для чого кожного дня ходити до школи – то поза межами і закону, і здорового глузду.

Пише - джерело.

Тільки що мав розмову з міністром освіти паном Сергієм Шкарлетом, який попросив мене відразу повідомляти йому про випадки порушень, що описані нижче. Тому прошу, якщо є такі факти – негайно пишіть звернення через форму на нашому сайті: будемо реагувати разом з МОН.

Крім того, маю уточнити мою позицію, щоб не було непорозумінь: бути волонтером чи ні – то особистий вибір кожної людини. Власне, для мене особисто це взагалі не є питанням вибору: просто не бачу для себе іншого варіанту. Тому відправив жінок з Києва, а сам залишаюся тут.

Але у кожної людини – своя ситуація, і кожен ухвалює рішення самостійно. У будь-якому разі, відправляти у примусові відпустки або змушувати невідомо для чого кожного дня ходити до школи – то поза межами і закону, і здорового глузду. Шановні освітяни!

Читайте також:  Більше 30 років навчала дітей: зупинилось серце відомої вчительки у Тернополі (ФОТО)

Ми отримуємо звернення про те, що деякі керівники закладів освіти не дуже добре зорієнтувалися у складній ситуації: – примусово відправляють людей у відпустки; – вимагають кожного дня ходити до школи під час канікул (щоби що?), наражаючися на небезпеку, замість організувати роботу у дистанційному форматі або створити спільну волонтерську команду

Ми працюємо, надсилаємо листи з вимогами скасувати незаконні накази. У час війни ми не маємо права забувати: Україна захищає своє право на свободу і дотримання прав КОЖНОГО українця!

У т.ч. – права дітей та педагогів

Слава Україні!

Ми переможемо!

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: