facebook

Весна цього року прийде як ніколи рано. Синоптики дали прогноз коли закінчиться зима

У 2023 році весна не змусить українців на себе чекати. Вона прийде раніше та порадує всіх своїм стрімким теплом. Такі прогнозу пророкують жителям України кліматологи.

Пише - джерело.

Такі прогнози типові для нашої країни, за цим кліматологи спостерігають вже понад 10 років. потепління приходить різко, без всіляких переходів.

Україна переходить у новий клімат й вже у 2023 році влітку нас чекатиме значна кількість опадів. У червні українців чекатиме аномально спекотна погода, чого не помічали раніше. Люди очікували прохолодну зиму у порівнянні з минулими й насолоджувались похолоданням та снігом.

Слід очікувати зміну атмосферних опадів, їх стане випадати більше у літній період. Останні десятиліття атмосферні опади знизились, що було неприпустимо влітку під час високої температури.

Читайте також:  Сильні зливи і заморозки в повітрі: де буде непроста погода в Україні

В Україні зміняться опади влітку, вони будуть у вигляді затяжних злив. Вони будуть сильними, неочікуваними та випадатимуть у великій кількості. За кроткий час може випасти місячна кількість опадів, а може й більше.

Такі погодні явища можуть призвести до підтоплення та повені. Найближчими роками очікується зміна клімату взимку. Вони стануть прохолоднішими та сніжними.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: