facebook

Вчителів та працівників низки інших сфер з 1 жовтня очікує приємна новація

Військові, працівники сектору безпеки, медики, вчителі та науковці з 1 жовтня 2022 року отримають доступ до програми “Доступна іпотека”.

Пише - джерело.


Уряд на засіданні 2 серпня затвердив для державної компанії “Укрфінжитло” умови забезпечення доступного іпотечного кредитування.

“Програма “Доступна іпотека” запрацює з 1 жовтня 2022 року для чотирьох категорій громадян. Перша – це військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони. Друга категорія – це медики. Третя – вчителі та педагогічні працівники. Четверта категорія – науковці», – зазначив Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян складатиме 3%. Термін іпотеки – до 20 років. Мінімальний початковий внесок – 20% від вартості житла.

Читайте також:  На очах у дитини: п’яний окупант вбив чоловіка і разом з поплічником ґвалтував його дружину

“З наступного року програма запрацює для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. Ставка буде так само пільговою і складатиме лише 7% річних”, – додав очільник Уряду.

Денис Шмигаль наголосив, що нова масштабна програма іпотеки дозволить активізувати нове будівництво та суттєво сприятиме відновленню економіки: “Наша мета — аби кожен військовий, рятувальник, вчитель та лікар мали власне житло”.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: