facebook

Вчитель року 2023: на Прикарпатті відзначили найкращих педагогів

Сьогодні, 23 березня, на Прикарпатті відзначили найкращих педагогів.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.
Мені було особливо приємно слова подяки адресувати освітянам, котрі перемогли в найпрестижнішому конкурсі – Учитель року. Хочу зазначити, що професійність прикарпатських педагогів, а особливо вчителів із сільської місцевості, на високому рівні відзначають у Міністерстві освіти і науки України. Незважаючи на те, що вже більше року ми змушені боротися з навалою російської орди, приймати півтори сотні тисяч внутрішньо переміщених людей, в нашій області зберігаються позитивні тенденції розвитку освіти, – йдеться у повідомленні.
У свою чергу обласна військова адміністрація усіляко підтримує розвиток освіти Прикарпаття. Минулого року відкрили 2 дошкільні групи при приватному ліцеї у м. Івано-Франківську, реконструювали приміщення закладу дошкільної освіти Заболотівської селищної ради. Загалом створено 163 місця для дітей дошкільного віку. Також торік створено 5 опорних шкіл, придбано 13 шкільних автобусів. Для 150 діток з особливими освітніми потребами організовано навчання в закладах середньої загальної освіти, а для 49 дошкільнят – у дитячих садочках.
Крім того, всіляко ОВА стимулює навчання та виховання обдарованих дітей. На проведення різноманітних конкурсів, турнірів, змагань минулоріч було виділено понад 200 тисяч гривень, виплачено стипендії голови облдержадміністрації та голови обласної ради видатним діячам освіти Прикарпаття, ветеранам праці, а також студентам.
Дипломами переможця, а також грошовими преміями нагороджено Богдана Когута – учителя предмета «Захист України» Калуського ліцею № 10 Калуської міської ради, Христину Буждиган – учителя основ здоров’я Івано-Франківського ліцею №24, Ірину Крутко – учителя початкових класів ліцею №18 Івано-Франківської міської ради та Богданну Олійник – учителя фізичної культури Отинійського ліцею.The post Вчитель року 2023: на Прикарпатті відзначили найкращих педагогів appeared first on Місто.

Читайте також:  Коли і на скільки піднімуть зарплату українським вчителям: в МОН дали відповідь
Пише - джерело.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: