facebook

Важливе нововведення, обов’язковий техогляд авто: у МВС повідомили важливі новини водіям

Організація безпеки на дорогах залишається важливим завданням сучасного суспільства та пріоритетним напрямком роботи. Тому щороку Головний сервісний центр МВС бере активну участь у проведенні Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Сьогодні, 15 травня, відбувся круглий стіл на тему “Актуальні питання безпеки на транспорті в умовах воєнного часу”, у якому взяли участь фахівці автотранспортної галузі та інфраструктури. Вони обговорили поточну ситуацію з безпекою на дорогах та створення зручних та безпечних умов як для водіїв, так і для пішоходів. Про це повідомляють у МВС.

Пише - джерело.

Одним із важливих аспектів безпеки на дорозі є технічний стан транспортних засобів. Про це розповів керівник відділу організації технічного контролю за транспортними засобами Головного сервісного центру МВС, Павло Сорока. Він наголосив, що обов’язковий технічний контроль включає перевірку різних елементів, таких як система гальмування, кермо, освітлення, шини та колеса, скла та інші.

Читайте також:  Ці 10 порід собак, найнебезпечніші в світі (відео)

Павло Сорока також повідомив про нововведення у галузі обов’язкового технічного контролю. З вересня 2023 року протоколи технічного контролю будуть представлені в електронному форматі, який містить усю необхідну інформацію про проходження перевірки.

Важливо, що Головний сервісний центр МВС веде реєстр суб’єктів, які проводять обов’язковий технічний контроль, що дозволяє боротися з фіктивними перевірками. Крім того, з’явився онлайн-сервіс для перевірки протоколів обов’язкового технічного контролю, що робить процес доступнішим та зручнішим для громадян.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбуці та Інстаграмі. Відповіді на найпоширеніші запитання та корисну інформацію можна знайти ще на сайті.

Сообщение Важливе нововведення, обов’язковий техогляд авто: у МВС повідомили важливі новини водіям появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: