facebook

Вакарчуку не вистачає голосів для проходження партії тому з ним в Раду тепер йде Притула

Вакарчук кликав його в першу десятку списку партії.

Пише - джерело.

Популярний український шоумен і телеведучий Сергій Притула прийняв рішення балотуватися до парламенту за списком партії «Голос» музиканта Святослава Вакарчука. Про це він оголосив у своєму відеозверненні, оприлюдненому в Facebook.

«Якщо б мені подобалося те, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз тим більше, я, напевно, цього б не робив. Виходити з власної зони комфорту не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям», — сказав Притула.

За його словами, рішення йти в політику взяв з-за того, що у нього є «певний кредит довіри народу. При цьому він запевнив, що не намагається таким чином збагатитися.

Читайте також:  Траурний вінок та пожежі: у Бурштині мешканці багатоквартирного будинку бояться чергового підпалу (ФОТО+ВІДЕО)

Притула відзначив, що в партії Вакарчука немає колишніх народних обранців або лобістів олігархів.

«Там знайшлося місце для волонтерів, громадських діячів, кадрових офіцерів і добровольців. Я вперше за майже 38 років готовий поставити свою репутацію на чашу ваг. З цією командою я впевнений, що моє бачення розвитку країни можна реалізувати», — стверджує шоумен.

Він підкреслив, що Вакарчук кликав його в першу десятку списку партії, але телеведучий попросив поставити себе на 30-е місце.

Притула додав, що для його проходження до ради партія «Голос» повинна набрати трохи більше ніж 10% голосів виборців.

Рубікон перейдено!

Опубліковано Сергієм Притулою – офіційною сторінкою Пʼятниця, 7 червня 2019 р.

Нагадаємо, після проведення соцопитування партія Вакарчука «Голос» набирає 2,5%, а прохідний бар’єр 5%.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: