facebook

В якому разі в Україні вимикатимуть світло на 10-12 годин: Герус описав найгірший сценарій

Наразі енергетики працюють над тим, аби відключення світла становили всього декілька годин вранці та декілька годин ввечері.

Пише - джерело.


В Україні взимку можуть відключати електроенергію на 10-12 годин у разі, якщо великі морози співпадуть з ракетними атаками Росії на інфраструктуру.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів нардеп, голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.
“Вже сьогодні ми бачимо похолодання, і в наступні дні буде мороз. Це збільшує споживання електроенергії, і в такій ситуації енергосистемі працювати ще важче. Коли є пік (споживання електроенергії – ред.) від п’ятої години вечора і до десятої години вечора, то варто в такий період часу економити або споживання перенести в ніч. Це трішки допоможе і це зменшує навантаження на енергосистему”, – пояснив Герус.

Він також прокоментував ймовірність відключень світла в Україні на 10-12 годин.

Читайте також:  РФ переправила на Донбас новий підрозділ снайперів, - розвідка

“Зараз триває робота над тим, щоб максимально відновити ті підстанції, які припинили працювати внаслідок ракетних обстрілів. Тоді можна буде ці періоди, коли морозна погода, прожити так, щоб відключення все таки були не по 10-12 годин, а декілька годин вранці, декілька годин ввечері. Зараз робота над цим триває”, – повідомив нардеп.

Водночас він попередив про виникнення різних сценаріїв.

“Коли температура – 2-3 градуси морозу, це може бути один сценарій. А коли температура – 10-15 градусів морозу плюс є ще ракетні обстріли… Скажімо так, якщо буде розвиватися негативний сценарій – коли будуть великі морози і будуть додаткові обстріли – то, можливо, такі відключення і можуть сягнути 10 годин. Але всі працюють над тим, щоб найбільш ймовірний сценарій був таким, щоб відключення не доходили до 12 годин”, – розповів очільник енергетичного комітету парламенту.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: