facebook

В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії

На рубежі травня та червня в Україні очікується потепління. Температура може піднятися на 1-2 градуси вище норми, а подекуди навіть ймовірні температурні аномалії.

Пише - джерело.

Про це в коментарі УНІАН розказала кандидат географічних наук, завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України Віра Балабух.

Стосовно того, якою погодою розпочнеться літо, експерт зауважила, що загалом, якщо говорити про кінець травня та початок червня, то очікується підвищення температури.

“Ця холодна повітряна маса, яка надходила до України протягом останніх днів, і спостерігалося суттєве зниження температури, місцями навіть заморозки, – нарешті цей процес припиниться. І надалі очікується підвищення температури повітря”, – сказала вона.

Читайте також:  “В Україні чекають на шалене похолодання, несамовитий дощ хлине за кілька днів”: фахівці сказали про мороз і холод

Так, для кінця травня – початку літа буде характерна досить висока температура і при цьому середня за добу температура може бути на 1-2 градуси вищою за норму.

Водночас на заході України будуть найвищі температури, температурні аномалії. Утім, точні температурні показники, конкретні значення, називати поки що зарано.

Сообщение В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: