facebook

В Україні зросли зарплати у поліцейських: скільки платять за роботу у правоохоронних органах

Працівникам Національної поліції України підвищили зарплати. З лютого їхня мінімальна зарплата становить 17 тис. грн. Про те, кому та скільки платять у правоохоронних органах, розповіли фахівці порталу з пошуку роботи Work.ua.

Пише - джерело.

Так, у середньому працівники поліції в Україні заробляють 19,5 тис. грн. При розрахунку середнього показника зарплати в облік беруться зарплати слідчих, детективів та криміналістів, а не лише патрульних працівників.

Розміри зарплат та додаткових грошових винагород працівників правоохоронних органів залежать від:

посади;
спеціального звання;
термін служби в органах поліції;
інтенсивності та умов служби;
кваліфікації;
наявності вченого ступеня чи вченого звання.

Читайте також:  “Наближається критичний момент, долар здатен скоро подорожчати”: експерти пояснили, чи приголомшить курс валют українців у травні

Зарплата поліцейського в органах складається з безпосередньо посадового окладу плюс окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення окладу та різні надбавки), а також премій та одноразових додаткових виплат.

Як відомо, на сьогоднішній день влада шукає прийнятну для всіх альтернативу скасованим доплатам у 30 тисяч гривень військовослужбовцям та іншим силовикам у тилу. На виплату таких сум у бюджеті просто немає коштів. Всі розмови на цю тему виявилися популістськими, оскільки додаткові 154 млрд гривень зараз взяти ніде, навіть з урахуванням міжнародної допомоги.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: