facebook

В Україні запустять сайт для запису на COVID-вакцинацію

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров’я України запустить сайт, на якому буде відкрита можливість запису на вакцинацію від коронавірусу. Також буде проведена комунікаційна кампанія щодо COVID-вакцинації.

Пише - джерело.

Про це Віктор Ляшко розповів в інтерв’ю ТСН.

За його словами, 10 лютого в Україні буде повністю відтестована у медичних інформаційних системах модуль імунопрофілактика.

“Паралельно з цим буде запущено сайт, який буде розповідати все про імунопрофілактику і дасть можливість записуватися на імунопрофілактику. Паралельно розробляється така ж комунікаційна кампанія, запуститься, і будемо говорити, що сьогодні вакцинується і записуються такі то групи ризику, де будуть чітко показувати, де, в якому місці, можна зробити щеплення, хто буде проводити”, – сказав Ляшко.

Читайте також:  Ляшко розповів, що українцям будуть видавати "паспорти" вакцинації проти COVID-19 і вносити в єдину базу

Читайте також: “Вакцинація від коронавірусу в Україні буде безкоштовною”, – Зеленський

Він також додав, що буде запропоновано три механізми, як зробити щеплення: записатися, записатися до сімейного лікаря, отримати запрошення в телефонному режимі від Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: