facebook

В Україні почали перебудовувати школи: такими вони тепер будуть – без сліз неможливо дивитись

Що відомо

Пише - джерело.

В Україні почали перебудовувати школи, якими вони будуть
В Україні обрали першу школу для архітектурної трансформації – ушкоджений від війни навчальний заклад профінансує Бельгія. Про це повідомляється у Телеграм-каналі.

Школа у селі Київської області стане першою, яка у рамках пілотного проєкту пройде архітектурну трансформацію. Процес відновлення розпочнеться протягом року, а профінансує модернізацію Бельгії.

На фотографіях нижче можна побачити, як виглядатиме заклад після. Це буде абсолютно новий підхід до шкільного простору. З великою площею перед школою, внутрішнім двориком на свіжому повітрі, амфітеатром на навчання, великими актовими залами.

Читайте також:  Школа з 1 вересня: готуються важливі зміни для учнів та вчителів

Раніше разом із партнерами було представлено дизайн-проекти для трансформації шкільних просторів. Післявоєнна відбудова відбуватиметься саме на їх основі. У рамках пілотного проєкту та за підтримки партнерів відбудуємо 5 шкіл, які постраждали через війну.

Школи не повинні нагадувати приміщення лікарні. Вони повинні бути схожими на маленький офіс Google або Netflix, на місце, де народжуються проривні ідеї та мрії. Умови, за яких відбувається освітній процес та формування дітей як особистостей, дуже важливі.

 

Сообщение В Україні почали перебудовувати школи: такими вони тепер будуть – без сліз неможливо дивитись появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: