facebook

В Польщі на кладовищі знайшли рештки “вампірів” (фото)

Люди, які ховали померлих, побоювалися, що ті воскреснуть.

Пише - джерело.

В польському селищі П’єн на кладовищі археологи знайшли останки тіл жінки й дитини, яких поховали в XVII столітті. Щоб не дати їм воскреснути з мертвих тіла були прикуті до труни.

Про це пише CNN.

На нозі жінка мала замок, а на шиї серп, що свідчить про те, що вона була “вампіром”. Дитина віком шести-семи років із трикутним залізним замком під ногою була похована обличчям вниз. Після поховання могилу дитини осквернили та вилучили всі кістки, окрім ніг.

Читайте також:  У ПОЛЬЩІ БУС З УКРАЇНЦЯМИ ЗЛЕТІВ З ДОРОГИ: Є ПОСТРАЖДАЛІ

“Це кладовище для вигнанців, яких, безсумнівно, боялися після смерті, а можливо, і за життя. Їх підозрювали в контакті з нечистою силою, а також вони певним чином поводилися по-іншому”, — розповів Даріуш Полінскі, дослідник середньовічних поховань в університеті Ніколая Коперника в місті Торунь.

В деяких похованнях археологи виявили й інші методи якими користувалися в XVII столітті, щоб запобігти воскресінню мерців.

“Була також велика кількість могил з каменями, які мали захищати від померлого й були покладені в різних місцях, наприклад, на лікті, на гортані або на шиї”, — повідомив Даріуш Полінскі.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: