facebook

В міському парку Івано-Франківська дитина впала в каналізаційний люк – матір шукає свідків

Минулого тижня, 31 липня в парку Шевченка трапилась біда – маленька дитина провалилась в люк. Тепер матір дитини шукає свідків події.

Пише - джерело.

Як розповіла кореспондентці Бліц-Інфо матір дитини Анастасія Довгопола, це сталося на території ресторану “Franciszek Romaszkan”.

“Ми зайшли поїсти на літньому майданчику і дитина ходила попри парканчик, а зразу за ним був люк. Я так розумію що він був на половину відкритий, моя дитина туди впала і люк зразу за нею і закрився. Там була вода. Діставала з люка її я, але все обійшлося тільки синяками. Ми викликали швидку, нас госпіталізували до лікарні. Зразу після цього я написала заяву в поліцію. Зараз донечка почувається нормально”,- розповідає жінка.

Читайте також:  На Бурштинському водосховищі виявлено та вилучено понад кілометр сіток

Франківка пояснює, що хоче довести справу до кінця, щоб винні у ситуації зрозуміли, чим це все могло закінчитися.

“Я спілкувалася з власником ресторану, але він не вважає, що вони в цьому випадку винуваті. Каже, що за люки відповідають комунальники”,- каже Анастасія.

В коментарі Бліц-Інфо прессекретар КП “Водоекотехпрому Володимир Шпег запевнив, що їхні працівники в ті дні ніяких робіт у парку не проводили.

Ми звернулися за коментарем щодо ситуації до адміністрації КП “Центр розвитку міста і рекреації”, наразі чекаємо відповідь.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: