facebook

В Івано-Франківську з вересня всі школярі навчатимуться офлайн

В Івано-Франківську з 1 вересня 2023 року всі школярі навчатимуться очно.

Пише - джерело.

Про це в ефірі марафону “Єдині новини” повідомив міський голова Руслан Марцінків, пишуть Версії.

“Найбільша проблема була в розширенні кількості місць в укриттях у наших школах. Там, де була можливість, — розширили та поремонтували підвальні приміщення, де не було — встановили віконниці за ізраїльським методом. Тобто сьогодні франківські школи готові працювати як до повномасштабного вторгнення. В нас всі батьки за навчання офлайн”, — каже Руслан Марцінків.

З його слів, з 1 вересня всі учні зможуть сховатися в укриття.

“Найбільшою була проблема, де великі школи, в яких 1 800-2 000 тисячі учнів. В нас були укриття, але, наприклад, на 800 дітей, а в школу ходять 1 800. Тому діти вчилися за змішаною формою навчання. Зараз всі школи мають сховища. Нам ДСНС підписала дозволи. Було завдання, щоб школи навчалися як до вторгнення РФ”, — розповідає міський голова.

Читайте також:  Авіатроща: господарі будинку, на який впав літак, показали наслідки (відео)

Руслан Марцінків каже: в навчальних закладах відмовилися від використання мішків з піском та бетонних блоків для убезпечення приміщень.

“Ми вивчили ізраїльський досвід. Це — віконниці, які зачиняють перші поверхи й дозволяють там робити укриття. Це — набагато краще і дає змогу навіть провітрювати приміщення. Бо після бетонних блоків була дуже велика сирість”, — каже Марцінків.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: