facebook

В Івано-Франківську відкрили відділення науково-дослідного центру судової експертизи. ФОТО

Сьогодні, 6 травня, в Івано-Франківську за підтримки та ініціативи Міністерства юстиції України в Івано-Франківську відкрили Західноукраїнське відділення науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності.
Як зазначив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, новостворене відділення може стати флагманом судової експертизи у регіоні, яка з кожним днем стає все більше затребуваною. Для цього, на переконання урядовця, є всі можливості, зокрема, фаховий колектив працівників, тісна співпраця з обласною владою. Єдине, що ще необхідно вдосконалити – матеріально-технічну базу, повідомляють у пресслужбі Івано-Франківської ОДА.
Своєю чергою заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник підкреслив, що важливість проведення судових експертиз в умовах сьогодення, коли в Україні триває повномасштабна війна, важко переоцінити. Особливо це стосується інформаційних технологій, які невпинно розвиваються і потребують захисту.
“Відкриття даного відділення на Прикарпатті дасть змогу забезпечити захист прав інтелектуальної власності, здійснювати поглиблене експертне вивчення і впровадження інформаційних технологій”, – резюмував Вадим Созоник.
Опісля урочистого відкриття також відбувся науково-практичний семінар на тему “Актуальні питання прийняття спадщини: аналіз законодавчих змін, особливості прийняття спадщини під час війни, спори про прийняття спадщини”.Пише - джерело.
Читайте також:  На Прикарпатті впіймали злочинців із незаконно зрубаною деревиною на суму понад 3 мільйони

The post В Івано-Франківську відкрили відділення науково-дослідного центру судової експертизи. ФОТО appeared first on Місто.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: