facebook

Усім, хто встигне до ТЦК до 18 травня: військкоми приготували несподіваний сюрприз

Такого ніхто не чекав

Пише - джерело.

Військовозобов’язаних чоловіків змусять знову прийти до ТЦК
До набрання чинності нового закону про мобілізацію залишилося зовсім небагато і багато громадян зараз вишиковуються в чергах перед ТЦК, щоб оновити свої дані та пройти ВЛК. Але, як виявилося, все може бути дарма, тому що чоловіків можуть змусити з’явитися до ТЦК повторно вже після 18 травня, як цього вимагає новий закон. Про це пише “Стіна”.

Як відомо, військовозобов’язані чоловіки мають прийти до територіальних центрів комплектування, щоб оновити свої персональні дані. Це необхідно для забезпечення актуальності інформації про громадян, яких можна покликати на військову службу. Після проходження ТЦК чоловіків направляють на військово-лікарську комісію, яка виносить висновок про придатність чи непридатність до мобілізації.

У той же час нещодавно з’явилося відео в TikTok, де чоловік розповів про свою ситуацію з оновленням даних до набрання чинності новим законом про мобілізацію. За його словами, він, як і належить, з’явився у військкомат, щоб уточнити свої персональні дані, але там йому сказали, що він зобов’язаний прийти до ТЦК повторно після 18 травня, коли новий закон набуде чинності.

@cl_ukrainefriends

♬ оригінальний звук – Вадим Симороз

Порушникам правил військового обліку загрожують вищі штрафи. Спочатку влада пообіцяла обмежити штрафи до 17 000 гривень для громадян та 34 000 гривень для посадових осіб.

Згідно з новим законом, процедуру призначення покарання спрощено. Протоколи про правопорушення, передбачені статтями 210 та 210-1 КУпАП, більше не вимагатимуться в особливий період, якщо особа не з’явилася до ТЦК без поважних причин або не вказала причину неявки під час виклику.

Сообщение Усім, хто встигне до ТЦК до 18 травня: військкоми приготували несподіваний сюрприз появились сначала на NEWS TiME.

Читайте також:  Підрозділи “Гвардії наступу” майже сформовані, йде набір у резерв – Клименко

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: