facebook

Україну завалить снігом вже у листопаді: Синоптики назвали дату дикого похолодання

Перше осіннє похолодання зі снігом та заморозками розпочнеться в Україні з 15 листопада. Синоптики прогнозують, що на сході України стовпчики термометрів вночі можуть опуститися до -20 градусів. Стало відомо, якою буде погода у листопаді та в інших регіонах України.

Пише - джерело.

Україну засипле снігом вже у листопаді: синоптики назвали дату різкого похолодання – today.ua
За даними Укргідрометцентру, середньомісячна температура в листопаді буде близькою до кліматичної норми – близько 2-7 градусів тепла. У другій половині місяця можливі невеликі морози через надходження холодного повітря із півночі.

Місячна кількість опадів у листопаді становитиме 34-65 мм, що загалом відповідає нормі, додали синоптики. У північно-східних областях прогнозується менше опадів, 28-32 мм.

У західних областях України синоптики передають 1-2 листопада сильні дощі. Протягом наступних двох тижнів очікується тепла погода з температурою вдень у межах +13…+17 градусів та вночі в межах +7…+10 градусів. Починаючи з 14-15 числа температура в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій областях різко знизиться до -5 градусів вдень і +12…+15 градусів морозу вночі. Така погода протримається близько тижня і щоденно супроводжуватиметься опадами у вигляді дощів з мокрим снігом.

З 23-25 листопада снігопади на Заході посиляться, але денна температура підвищиться до -2…-4 градусів, а на Закарпатті, Буковині та Хмельниччині навіть до нуля.

У Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській та Сумській областях 1-2 листопада очікуються дощі. Температура повітря в перші дні листопада становитиме +10…+14 градусів, вночі +6…+8 градусів. При цьому очікується хмарна погода.

Похолодання у північних областях розпочнеться 13-14 листопада. Синоптики прогнозують морози до -5 градусів вдень та до -15 градусів вночі, які триматимуться протягом тижня. Після цього передбачається потепління, що супроводжуватиметься дощем із мокрим снігом, а 23-25 листопада навіть можливий справжній сніг.

Читайте також:  В Україну йде потепління: синоптик розказав, коли покращиться погода

Листопад у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській розпочнеться з дощів, але кількість опадів буде значно меншою, ніж на заході та півночі країни.

З 14-15 листопада у центральних областях України очікуються морози до -10 градусів зі снігом, які продовжаться до 27 числа. На Полтавщині з 18 по 21 листопада очікуються нічні морози до -20 градусів. З 22 до 25 листопада пройде сильний снігопад.

У листопаді на сході України синоптики обіцяють суху та холодну погоду. У першій половині місяця на Харківщині, Донбасі та Луганській області практично не буде опадів, і денна температура становитиме +15…+17 градусів. Така температура повітря триватиме лише перші кілька днів. Пізніше термометри не піднімуться вище за +8…+12 градусів.

З 14-15 числа денна температура впаде до +1 градусів і нижче, місцями вночі температура опуститься до -15 градусів, а на Луганщині -20 градусів. Також можливі снігопади. Найбільше снігу припаде на Луганську та Донецьку області: з 14 по 30 листопада протягом шести днів передбачається без опадів.

На півдні країни буде найтепліше. В Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та Криму 1-2 листопада очікується сонячна та тепла погода – від +18 до +20 градусів вдень та від +8 до +12 градусів вночі. Опади не передбачаються.

На Запоріжжі з 21 листопада можливий сніг, 22 листопада очікується нічний мороз до -20 градусів. В інших областях із 14-15 листопада можливі нічні заморозки до -14 градусів, а температура вдень буде в межах -3…-5 градусів. Ближче до грудня денна температура повітря підвищуватиметься до +1…+3 градусів морозу, а вночі – опускатиметься до -5…-7 градусів.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: