facebook

Українцям, які дали притулок у себе переселенцям, виплатять 4000 гривень: хто може претендувати

Українці, які дали притулок у себе переселенцям безоплатно, можуть розраховувати на допомогу влади. При цьому мешканцям Закарпаття, окрім грошей, обіцяних державою, буде виплачена додатково допомога 4000 гривень.

Пише - джерело.


Про це стало відомо із повідомлення на сайті Закарпатської ОВА.

У повідомленні йдеться, що ця допомога одноразова. Її можуть отримати закарпатці, які дали притулок у себе безкоштовно двом або більше переселенцям. Причому притулок для ВПО має бути наданий не менше ніж на місяць. Гроші на ці виплати буде виділено з обласного бюджету.

“Відповідне розпорядження про внесення змін до регіональної програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2022-2024 роки підписав голова ОВА Віктор Микита”, – йдеться у публікації.

Такою виплатою обласна адміністрація намагається хоча би частково відшкодувати господарям, які дали притулок біженцям, додаткові витрати на комуналку.

Читайте також:  Техогляд в Україні проводитимуть в онлайні: експерт розповів про нововведення

Як можна отримати допомогу 4000 гривень?
Щоб отримати ці гроші, потрібно подати заяву до виконавчого органу ОТГ, де знаходиться житло, в яке заселили біженців. Крім того, потрібно буде подати такі документи:

копію документа, що засвідчує особу заявника та його адресу проживання;
копію довідки щодо присвоєння ідентифікаційного коду (крім осіб, які за своїми релігійними чи іншими переконаннями відмовилися від нього);
копію документа, що підтверджує право власності на житлове приміщення, до якого заселили ВПО, або право користування ним;
копію довідок внутрішньо переміщених осіб, тимчасово розміщених у житловому приміщенні заявника;
довідку про банківські реквізити заявника для виплати матеріальної допомоги через банківську установу (за наявності відкритого рахунку).

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: