facebook

Українцям, які дали притулок у себе переселенцям, виплатять 4000 гривень: хто може претендувати

Українці, які дали притулок у себе переселенцям безоплатно, можуть розраховувати на допомогу влади. При цьому мешканцям Закарпаття, окрім грошей, обіцяних державою, буде виплачена додатково допомога 4000 гривень.

Пише - джерело.


Про це стало відомо із повідомлення на сайті Закарпатської ОВА.

У повідомленні йдеться, що ця допомога одноразова. Її можуть отримати закарпатці, які дали притулок у себе безкоштовно двом або більше переселенцям. Причому притулок для ВПО має бути наданий не менше ніж на місяць. Гроші на ці виплати буде виділено з обласного бюджету.

“Відповідне розпорядження про внесення змін до регіональної програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2022-2024 роки підписав голова ОВА Віктор Микита”, – йдеться у публікації.

Читайте також:  50-70 гривень щомісяця: потерпіла у справі Зайцевої назвала мізерні компенсації за смертельну ДТП

Такою виплатою обласна адміністрація намагається хоча би частково відшкодувати господарям, які дали притулок біженцям, додаткові витрати на комуналку.

Як можна отримати допомогу 4000 гривень?
Щоб отримати ці гроші, потрібно подати заяву до виконавчого органу ОТГ, де знаходиться житло, в яке заселили біженців. Крім того, потрібно буде подати такі документи:

копію документа, що засвідчує особу заявника та його адресу проживання;
копію довідки щодо присвоєння ідентифікаційного коду (крім осіб, які за своїми релігійними чи іншими переконаннями відмовилися від нього);
копію документа, що підтверджує право власності на житлове приміщення, до якого заселили ВПО, або право користування ним;
копію довідок внутрішньо переміщених осіб, тимчасово розміщених у житловому приміщенні заявника;
довідку про банківські реквізити заявника для виплати матеріальної допомоги через банківську установу (за наявності відкритого рахунку).

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: