facebook

Українці, які не повернуть виплачені ним 6500 гривень, підуть під суд: Будьте готові до цього

Підбито підсумки верифікації державних виплат, яку провів Мінфін.

Пише - джерело.

Стало відомо, що бюджетники, які незаконно отримали допомогу у розмірі 6500 грн (в рамках є Підтримка), ризикують потрапити під суд. Це стосуватиметься тих, хто добровільно не переведе гроші до бюджету.
Про це повідомили “Українські Новини” із посиланням на лист МОН. Вчителі та науковці мають повернути 6 500 гривень грошової допомоги від державної програми “єПідтримка”, а за невиконання Міністерство освіти і науки (МОН) України та Міністерство економіки звертатиметься до суду.

У ньому йдеться, що відбулася верифікація державних виплат, яку провів Мінфін. За її результатами працівникам певних установ потрібно терміново та в повному обсязі повернути неправомірно отриману від держави допомогу у розмірі 6 500 гривень.

Читайте також:  Українською кіберспільнотою створено Telegram канал для інформаційного спротиву

МОН наголосило, що кошти терміново потрібно повернути до резервного фонду державного бюджету. Це дозволить направити їх для забезпечення ключових потреб суб’єктів сектору оборони та національної безпеки в умовах воєнного стану.

“Йдеться про виплати у 6500 гривень, надані минулого року. У разі помилкового призначення може відбутися судовий процес, на якому доведуть неправомірність надання грошової виплати. У таких випадках громадяни повертатимуть гроші”, – йдеться у публікації.

Нагадаємо, 3 серпня у МОН заявили, що освітянам необхідно повернути 6500 грн. бюджетних коштів. Це стосується тих грошей, які було виплачено навесні 2022 року. У міністерстві зазначили, що допомогу могли отримати лише особи, які працювали на умовах трудового договору та не в бюджетних установах.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: