facebook

Українці масово вирушили на заробітки: у пунктах пропуску на Львівщині спостерігаються величезні черги (ФОТО, ВІДЕО)

Станом на ранок 7 травня на українсько-польському кордоні накопичилося понад двісті авто. Левова частка в пункті пропуску “Шегині”, є затор і в “Краківці”.

Пише - джерело.

Як повідомляє УНІАН, прикордонники прогнозують, що черги до вихідних зникнуть.

Скупчення автомобілів утворилося саме на виїзд з України. Своєї черги українці очікують по 8-10 годин.

Як йдеться в сюжеті, це заробітчани, які масово повертаються на роботу в країни Європи після Великодня, і студенти.

Черги, як зазначають українські прикордонники, були прогнозовані та утворюються щорічно в період свят. Прискорити пропуск не можна через карантинні заходи безпеки, оскільки обидві сторони витрачають більше часу на оформлення через температурний скринінг і перевірки документів.

Читайте також:  "Штам "Омікрон" "запікає" легені та випарює хворого зсередини, жахіття зупинити не вдається": медики про загрозу вірусу

“Свята вже закінчилися і наші громадяни повертаються на роботу, можливо, на навчання до країн Європи. Прогнозуємо, що черги до вихідних мають зникнути”, — розповіла начальник прес-служби Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

Польща з 30 березня 2021 року ввела обов’язковий карантин для осіб, які прибувають з Шенгенської зони. Наявність негативного результату тесту на коронавірус, зробленого в Україні, звільняє наших громадян від карантину. Звільнення від карантину також можливе в разі отримання негативного результату тесту, зробленого в Польщі.

Як повідомляється у соцмережах, черги також є у всіх піших переходах на українсько-польському кордоні.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: