facebook

Українським фермерам платитимуть по 10-12 тисяч грн на корову за рік

В Україні наступного року збільшиться державна підтримка для аграріїв усієї країни. Йдеться про малі та середні фермерства, які займаються переважно тваринництвом.
Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, пише agronews.ua.

Пише - джерело.

“Перше – ми виправили помилку ліквідації Міністерства агрополітики. Міністерство займалося і економікою і сільським господарством. Ми відновили Мінагрополітики, яке займається виключно аграріями. Ми створили нові державні програми підтримки малих та середніх фермерів. І на наступний рік державна підтримка збільшиться для аграріїв усієї країни. Йдеться про малі та середні фермерства, які займаються переважно тваринництвом. Помилки потрібно виправляти”, – сказав Роман Лещенко.

Читайте також:  Заступився за незнайому жінку і загинув: подробиці смерті пасажира після сварки у автобусі у Кременчуці

За його словами, у зв’язку з тим, що ціни на зернову продукцію значно зросли і витрати годівлі складають понад 80%, утримувати корів стало дуже невигідно. Крім того, він каже, що “невизначена державна підтримка у зв’язку з цими трансформаціями призвели до того, що аграрії і малі ферми не отримали, що їм обіцяли”.

“На цей рік є державна програма і рекордний врожай, аби збалансувати ціну. Ми плануємо тільки на малі сімейні ферми додатково виділити близько мільярда гривень – це близько 10-12 тисяч грн на корову за рік”, – додав Лещенко.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: