facebook

Українка з Гуанчжоу розповіла, як китайці перемогли коронавірус

Зараз китайці кажуть, що Китай найбезпечніша країна в світі, і хвилюються за те, що відбувається в світі.

Українка, яка вже більше 12 років живе в китайському мегаполісі Гуанчжоу, Тетяна Глущенко розповіла, як китайці змогли обдурити коронавірус і дійти до перемоги.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

“Зараз ми живемо звичайним життям, звикли до того, що повинні носити маски в транспорті, в громадських місцях. Нам часто вимірюють температуру на вході, наприклад, в банк або в лікарню, на пошту, це стало нормою життя. Все інше в звичайному режимі, діти ходять в школу. Додалося багато змін в плані безпеки, протидії пандемії, наприклад, батьки не можуть заходити на територію школи, проводжають дітей до воріт в масках, забирають в масках, але в самій школі діти маски не носять”, – розповіла Глущенко.
Тетяна розповідає, що спочатку була паніка, люди не знали, що робити, але дисципліна дала результати.
“На початку епідемії був страх, так як було незрозуміло, що це, як цьому протистояти, що робити. Але китайці дуже дисципліновані, ми звідусіль отримували новини, що потрібно сидіти вдома, нікуди не ходити, дезінфікувати всі поверхні, провітрювати приміщення, і все це робилося. 90% населення Гуанчжоу сиділи вдома, вулиці були порожні, це виглядало досить моторошно”, – сказала Глущенко.
За словами мешканки Гуанчжоу, зараз в Китаї чітко налагоджений алгоритм дій при виявленні хворих.

“Зараз всі пристосувалися до нинішньої реальності, до того, що навіть якщо у тебе звичайна застуда, але з температурою – обов’язково здаєш тест, залишаєш всі паспортні дані на випадок, якщо тест буде позитивний. Діє алгоритм швидкого реагування та визначення кола людей, які могли випадково контактувати із зараженим. Зараз китайці кажуть, що Китай найбезпечніша країна в світі, і хвилюються за те, що відбувається в світі”, – розповіла Глущенко.

Джерело.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: