facebook

Україна експортує ялинкові прикраси до 27-ми країн світу

Україна цьогоріч експортувала ялинкові прикраси до 27 країн світу — найбільшими ринками збуту є Нідерланди, Польща, Німеччина, Білорусь і Швейцарія.

Пише - джерело.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка, пише “Європейська правда”.

За його інформацією, за 10 місяців 2019 року поставки українських виробів для новорічних і різдвяних свят склали 7,5 млн доларів, що більше, ніж за аналогічний період минулого року на 7,7%.

“Найбільший імпортер українських ялинкових прикрас — Нідерланди. На Нідерланди припадає 34,1% загального експорту новорічних та ялинкових виробів з України та 56,2% експорту до країн ЄС. Зауважимо, Нідерланди були головним ринком для українських іграшок і в минулі роки. Іншими популярними напрямами експорту ялинкових прикрас є Польща, Німеччина, Білорусь, Швейцарія”, — повідомив Качка на своїй сторінці у Фейсбук.

Суттєво зросли поставки новорічних прикрас за 10 місяців поточного року у порівнянні з минулорічним періодом до Латвії (у 2,9 раза), Грузії (у 2,4 раза), Молдови (у 2,3 раза), Румунії (у 2,1 раза), США (у 2,1 раза), Італії (у 1,9 раза).

Читайте також:  Ворог надсилає українцям листи з програмою, яка викрадає паролі та файли

Нові ринки для українських ялинкових прикрас — Австрія, Казахстан, Хорватія, Сербія та Кайманові острови, додав заступник міністра.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: