facebook

Ухилянти втратили дар мови: Україна хоче повернути чоловіків з-за кордону – в МВС озвучили деталі

До чого готуватись

Пише - джерело.

Україна хоче повернути чоловіків з-за кордону, подробиці
Україна веде переговори з країнами Європейського Союзу щодо можливості повернення з-за кордону чоловіків, які нелегально перетнули кордон. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у Ютюб-каналі.

Згідно з інформацією, Україна веде консультації із колегами з Європейського Союзу. Звісно, ​​кожна країна Європейського Союзу діє за законами та правилами Єврокомісії. Тому ці переговори продовжуватимуться й надалі про можливе повернення українців, якщо вони нелегально перетнули кордон.

За словами міністра внутрішніх справ, наразі країни Європейського Союзу здебільшого не планують повертати таких громадян.

Читайте також:  В Україні хочуть створити військову поліцію, яка займатиметься дезертирами

Клименко наголосив, що щодня «десятки людей» затримують на спробах незаконно перетнути кордон. Статистику за весь час повномасштабної війни міністр відмовився називати.

Варто нагадати, що на Львівщині затримано двох підозрюваних, уродженців Харківської та Волинської областей, які допомагали чоловіками призовного віку незаконно виїхати за кордон.

Сообщение Ухилянти втратили дар мови: Україна хоче повернути чоловіків з-за кордону – в МВС озвучили деталі появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: