facebook

Удар в спину і повстання молоді: Путіна чекають два неприємних сюрпризи вже навесні – Андрусів

Удар в спину і повстання молоді: Путіна чекають два неприємних сюрпризи вже навесні

Пише - джерело.

 

Екс радник міністра внутрішніх справ і глави офісу президента, військовослужбовець ЗСУ Віктор Андрусів розповів про те, що відбувається в Росії.

У разі продовження низки невдач у війні, до кінця весни ситуація в РФ почне змінюватися – незадоволених росіян стає все більше.

Екс радник міністра внутрішніх справ і глави офісу президента, військовослужбовець ЗСУ Віктор Андрусів в інтерв’ю Главреду зазначив, що найбільше противників війни виникає серед молоді.

“Опитування, які ми проводимо, показують, що у РФ є негативні тенденції серед молоді. Тому що саме молодь – це та група, яка найбільше страждає від війни, тому що серед молоді найбільше загиблих і мобілізованих, через що рівень непідтримки “СВО” вже наближається до 50 відсотків. Тому певні процеси в РФ будуть починатися, але не раніше кінця весни. І ці процеси будуть безпосередньо пов’язані з нашими успішними контратаками, тому що тоді це буде провокувати серйозні політичні процеси”, – заявив Андрусів

Читайте також:  Анна Трінчер з нареченим отруїлuся в ресторані Києва: Зірку врятyвала мама

Також експерт зазначив, що це не єдина проблема Путіна. За його словами, опозиція проти російського диктатора почне формуватися прямо в його оточенні.

“Я прогнозую, що ключовим опозиціонером Путіну, а точніше компанії Шойгу, буде Пригожин. Пригожина найближчим часом повністю відсторонять від бойових дій, після чого він зосередиться на критиці. Тобто у них почнеться бродіння, в першу чергу, не в суспільстві, а в елітах, через що еліти почнуть розколюватися”, – підсумував Андрусів.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: