facebook

У Євросоюзі придумали, що робити з туристами

Про розробку єдиного документа з умовною назвою “Cоvid-паспорт” домовились міністри туризму країн Європейського союзу.

Пише - джерело.

У всіх країнах ЄС він гратиме роль сертифіката безпеки в галузі, про це за розповів міністр туризму Хорватії, яка головує в ЄС, Гарі Капеллі, передає “Укрінформ”.

Під час конференції міністрів всіх країн-членів ЄС та єврокомісара з питань внутрішнього ринку, дійшли до кількох висновків, зокрема в організації спільного європейського підходу для виходу з кризи.

“Це включатиме створення спільних протоколів і заходів у сфері здоров’я та безпеки. Міністри погодилися, що має бути створений спільний документ, з умовною назвою “Covid-паспорт”, який буде чинним в усьому Євросоюзі”, – сказав Капеллі.

За його словами, міністри та Єврокомісія погодили спільну позицію про те, що короткостроковий Фонд відновлення, який буде створюватися під егідою ЄК та за участі країн-членів, включатиме видатки на відновлення туристичної галузі в обсязі 20-25%.

Читайте також:  Бутербродна намазка з кабачків – ця смакота легко готується та швидко з'їдається

Це той самий відсоток, який туристична галузь має отримати у Багаторічній фінансовій перспективі ЄС на 2021-27 роки.

Міністр розповів, що у звичайних умовах туризм не грає настільки значущої ролі у БФП, але зараз склалася унікальна позиція з боку країн-членів: галузь має становити 20-25% довгострокового бюджету.

“Саме туризм має відіграти дуже важливу роль у відроджені економіки всіх наших країн. Ми завжди вважали, що він займає забагато місця в економіці Хорватії, але сьогодні почули про таку саму ситуацію в інших країнах, таких як Італія, Іспанія, Португалія, Греція. Наприклад, в Італії на туризм припадає 12-13% ВНП та близько 15% усієї робочої сили. Тож цей напрямок є важливим для всіх” – підсумував представник Хорватського головування ЄС.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: