facebook

У війні стався перелом: експерт розповів про успіхи контрнаступу ЗСУ

У війні проти рашистських загарбників відбувся перелом – Україна зірвала усі плани супротивника і тепер самостійно диктує правила.

Пише - джерело.


Про це в ефірі Апостроф TV розповів Сергій Кузан, керівник Українського центру безпеки та співпраці.

За його словами, події починають розвиватися не на користь російських окупантів.

“У Росії часто трапляється бавовна завдяки російському руху опору, на війну хочуть далеко не всі, режим Путіна послаблюється, йде і внутрішня боротьба між “баштами” Кремля. Тому, часто хтось “не там покурив” і є бавовна”, – розповів експерт.

Він пояснив, що наразі в України немає фізичних можливостей наносити удари по російським об’єктам, що знаходяться на її території на відстані далі 40-80 км від кордону – у той же час, росіяни мають таку зворотну можливість.

“Тут питання до наших союзників – коли ми отримаємо ракети, якими зможемо бити у відповідь по військовим об’єктам ворога? Є питання і щодо постачання танків, адже вони – обов’язковий елемент бідь-якої наступальної операції, також є питання стосовно ППО, ПРО, літаків і летовищ, всі ці обов’язкові компоненти повинні бути в наших Сил оборони”, – наголосив очільник Українського центру безпеки та співпраці.

Він також розповів про ситуацію у районі Сватово – там ворог намагається укріпитися, стягуючи підрозділи та організовуючи кілька ліній оборони. А все через те, що у цьому районі знаходиться важливий залізничний вузол, через який відбувається забезпечення військовою технікою усієї Луганщини.

Читайте також:  Загинув у свій день народження. Розповідь жінки, яка втратила на війні єдиного сина і проходить реабілітацію на Франківщині

У той же час продовжуються бої на сході від річки Оскіл, а Харківщина ще звільнена не остаточно: “Туди кидають мобіків з “ЛНР”, казаків і залишки Ізюмського угруповання”.

За словами Кузана, важливу роль у війні відіграють природні перепони.

“Якщо подивитись на Лиман і Кремінну, де точаться бої – там роль грає саме ландшафт, точаться позиційні бої, як у Першу світову. На півночі Луганщини (частина Слобожанщини) є велика підтримка наших військ, переважна більшість чекають на їх прихід. Якщо окупантам не вдасться побудувати оборону в Сватово, Кремінній, Лимані – вони не втримаються на Луганщині”, – пояснив він.

Аналітик підсумував, що херсонське угруповання ворога загалом ізольоване, вони вже застосовують гелікоптери для постачання, пробують наводити переправи, але це не допомагає. Бойовий дух ворога падає, є контакти з окупантами, які цілими підрозділами хочуть здаватись в полон і не брати участь у війні, – тому застосовують “кадирівців” як загородзагони.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: