facebook

У Верховині наклали карантинні обмеження через сказ собаки

Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби встановила сказ собаки, яка належала мешканцю Верховини.

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Верховинській районній держадміністрації, інформує пресслужба обласного управління Держпродспоживслужби.

Пише - джерело.

Комісія затвердила план заходів з ліквідації сказу, присілок Багни Верховинської селищної ради визнано неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до інструкції.

«Для запобігання виникненню сказу потрібно щороку проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, інформувати службу ветеринарної медицини або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу. У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини», – радять у Держпродспоживслужбі.

Читайте також:  Два соціальні заклади Прикарпаття перебувають на повній ізоляції

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: