facebook

У цих містах незабаром буде “місиво”. Відомий таролог сказав де буде гаряче…

Таролог назвала міста, де незабаром буде “місиво”

Пише - джерело.

За словами Тимощук, окупанти зараз зосереджуються на кордонах.

Таролог і астролог Яна Тимощук в коментарі УНІАН розповіла, що російські окупанти зараз зосереджуються біля кордонів і можуть завдавати ударів по деяких містах.

“Противник буде зміцнюватися на Донецькому і Луганському напрямках. Але їм буде складно на сьогоднішній день утримати сили в таких містах як Бахмут, Токмак. Однак у Запорізькій області будуть спроби ворога активізуватися в плані нечесних способів ведення війни. Може бути застосування забороненої зброї, є небезпека з води”, – сказала Тимощук.

Вона додала, що небезпека нависла і над Маріуполем, Мелітополем, Херсонською областю. Також, як продовжила Тимощук, вона відчуває енергію, пов’язану з незаконно анексованим Кримом.

Читайте також:  З 1 жовтня ці жінки мають стати на військовий облік: названо професії українок, яких відправлять у військкомат

“Однак ЗСУ будуть оточувати оккунатів, буде просування. При цьому проблема в тому, що нам не вистачає зброї і сил. Противник максимально зосереджується на кордонах. Йде досить сильна енергія”, – додала таролог.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: