facebook

У центрі Львова байкери співали “Путін – х*йло”. Відео 18+

17 липня у Львові відбувся міжнародний мотофест. У центрі міста зібрались мотоклуби Львова та України, а також локальні підрозділи H.O.G. із Польщі, Словаччини, Австрії, Угорщини, Білорусі та Прибалтики.

Пише - джерело.

Як пише “Діло”, на кінець, учасники з’їзду не втримались від скандування відомої вже кричалки про президента сусідньої держави, яка анексувала українські території.

Нагадаємо, вчора, 17 липня, близько трьох сотень байкерів зібрались у Львові, щоб відзначити першу річницю із заснування West Chapter Ukraine.

West Chapter Ukraine – це підрозділ міжнародної структури HOG(Harley Owners Group). HOG – найбільший у світі клуб, який налічує близько 2 мільйонів членів і спонсорується безпосередньо Harley-Davidson.

Читайте також:  Нeбaчeнa раніше cтихiя oбрyшилa свій гнiв на Україну і нaйгiршe ще попереду: ” на 14 лютого вже oгoлoшeнo найхолоднішим за 110 років”

West Chapter Ukraine – це один із локальних підрозділів цього клубу. В Україні їх всього є чотири: два у Києві, один в Одесі та один у Львові.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: