facebook

У трьох громадах Франківщини виявили сказ

В Івано-Франківській області встановили сказ домашніх тварин (собак) в населених пунктах Дзвиняцької сільської громади Івано-Франківського району, Надвірнянської міської громади Надвірнянського району та Вигодської сільської громади Калуського району.

Захворювання виявлено за результатами лабораторних досліджень методом люмінесцентної мікроскопії (звіти про результати дослідження патологічного матеріалу від 23.04.2024 р. № 000822 п.м./24, від 23.04.2024 р. № 000823 та від 26.04.2024 р. № 000896 п.м./24).
Спеціалісти територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели епізоотичні розслідування за даними випадками.
З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішенням яких затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучні території, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу. В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації відповідно до діючої інструкції.

Читайте також:  Росія повинна бути предметом, а не стороною переговорів
Пише - джерело.

The post У трьох громадах Франківщини виявили сказ appeared first on Місто.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: