facebook

У РОСІЇ УЧАСНИКИ “СВО” ТОПИЛИ У ФОНТАНІ ДІВЧИНУ ЧЕРЕЗ ЇЇ СИНІЙ КОЛІР ВОЛОССЯ ТА “СХОЖІСТЬ НА ЄВРЕЙКУ”

Чоловіки пригрозили дівчині вбивством і потягли у фонтан топити.

Пише - джерело.

У Свердловській області РФ двоє чоловіків, які кричали, що вони – учасники “СВО” (війни), топили у фонтані дівчину через її синій колір волосся.

Про це пишуться російські ЗМП.

За словами сім’ї постраждалої, молодики назвалися учасниками так званої “СВО”. Інцидент стався увечері 1 серпня в парку Каменськ-Уральського.

“18-річна Вікторія прогулювалася неподалік будинку, коли до неї причепилися двоє незнайомців. Чоловікам не сподобалося її синє волосся – вони заявили, що вона “схожа на єврейку”, потім пригрозили їй убивством і потягли у фонтан”, – зазначається в повідомленні.

Читайте також:  Кім Чен Ин дав Путіну боєприпаси — ЗМІ

На камерах видно, як один із хлопців топить її у фонтані, а інший кидається продуктами. Після цього нападник ударив її по обличчю і пригрозив, що вб’є, якщо побачить ще раз.

А мати дівчини розповідає, що чоловіки кричали на все подвір’я, що нещодавно повернулися з “СВО”. Крім того, вони чіплялися до інших перехожих. Дівчина подала заяву до поліції.

Нагадаємо, жителів Казані та Липецької області РФ налякала хмара у вигляді ядерного гриба. Не розуміючи, що відбувається, росіяни почали активно поширювати фото із хмариною.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: