facebook

У росії сумніваються у своїй перемозі: грошей на армію не вистачає

Збройні сили України продовжують доводити путіну, що нашу країну йому не подолати. Військові впевнено звільняють територію України від окупації, українські захисники увійшли до Херсона. Росіяни не приховують, що вони сумніваються у своїй перемозі. Військові дії швидко спустошують бюджет росії. Про це йдеться у матеріалі Realist.online.

Пише - джерело.


Центробанк рф та економічний блок федерального уряду не в захваті від мобілізації та війни, які тиснуть на макроекономічну стабільність. З господарської діяльності вибуло понад мільйон чоловіків, впали роздрібні продажі, зріс рівень безробіття.

Фінансовий аналітик і політичний експерт Сергій Фурса стверджує – тактика кремлівського диктатора полягає в тому, щоб набрати якнайбільше людей і дати їм до рук хоч якусь зброю, хай навіть часів Першої світової. Путін хотів натиснути на ЗСУ масою, але, як бачимо, його плани виявилися провальними.

Читайте також:  Чи зможе Україна до кінця року повернути окуповані РФ території: відповідь голови розвідки Британії

“Економічні проблеми, брак грошей на виплати “чмобікам”, відсутність амуніції та банально теплого одягу на зиму – для кремля все це третьорядні речі… Нічого нового у кремлівській тактиці немає. Люди там просто витратний матеріал”, – сказав в інтерв’ю Фурса.

Експерт наголосив, що планам путіна судилося жити не більше трьох-чотирьох місяців.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: