facebook

У Росії буде неспокійно: астролог назвала знакову дату

У Росії буде неспокійно: астролог назвала знакову дату

Пише - джерело.

Незабаром для країни-терористки Росії настане період, коли над нею згущуватимуться тіні – розпочнеться енперіод путінських репресій. Тим часом для України ситуація зміниться у сфері релігії та повернні військовополонених.

Про це розповіла військова астрологиня Анна Вергелес на каналі People Life.

За її астропрогнозом, 7 березня Сатурн переходить у Риби. Така подія останній раз фіксувалася у 1993-96 роках, коли був складний період часу із правлінням тіньових структур і великою кількістю фінансових пірамід.

Перехід Сатурна в Риби також був у 1964-67 роки, які увінчалися брежнєвськими гоніннями, а також у 1935-38 роки під час сталінських репресій.

“Тобто це періоди, коли закони сягають тіні, це всілякі репресії. І такі процеси будуть запущені у Росії. В Україні ж це буде пов’язано з питаннями релігії та розпочнеться, швидше за все, законодавче закріплення долі РПЦ”, – пояснила астрологиня.

Читайте також:  Найближчі два-три місяці війни будуть вирішальними — росія готується до «певної дати»

До того ж для України після 7 березня гостро постане питання повернення своїх військовополонених. Хоч це буде й непросто, але втілення такої важливиї мети все ж станеться.

“Це також буде спрямована на питання гуманітарні, але водночас і підніметься багато історій про те, що гуманітарна допомога йшла кудись не туди, розкрадалася і таке інше. Тобто ми почуємо багато таких історій”, – додала Вергелес.

Однак найголовніше за наступні два роки буде те, що порушиться тема репарацій, які країна-агресорка Росія виплачуватиме Україні.

“Наші північні сусіди, які досі не розуміють нічого, почнуть розуміти та відчують руйнацію ілюзій. Інерція цього процесу буде колосальною. І ми побачимо момент торжества справедливості”, – резюмувала Анна.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: