facebook

У путіна була зупинка серця: у якому зараз стані диктатор

У неділю ввечері, 22 жовтня, російському диктатору володимиру путіну стало зле в одній з його резиденцій – він впав у спальні, судомно вигинався на підлозі, закотивши очі. Лежачим на підлозі ватажка росіян знайшли співробітники його служби безпеки, які перебували на чергуванні, були викликані медики.

Пише - джерело.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Telegram-канал «Генерал СВР».

«…Вчора близько 21:05 за московським часом співробітники служби безпеки… почули шум і звуки падіння, що доносилися зі спальні президента. Два співробітники Служби безпеки негайно пішли в спальню президента і побачили Путіна лежачим на підлозі біля ліжка і перевернутий столик з їжею і напоями. Ймовірно, при падінні президент зачепив і обвалив на підлогу стіл і посуд…», – наголошується на каналі.

Читайте також:  Катування, голод та приниження: Звільнені українці розповіли про російський полон

На місце прибули медики, які були на чергуванні в резиденції, – перебували в одній із сусідніх кімнат.

«Лікарі провели реанімацію, попередньо з’ясувавши, що у президента зупинка серця. Допомога була надана вчасно, серце запустили, і путін прийшов до тями», – з’ясували журналісти.

За відомостями каналу, диктатора відправили в кімнату, спеціально обладнану для того, щоб в ній можна було провести реанімацію, там є новітня техніка.

«Стан президента вдалося стабілізувати, він перебуває під постійним наглядом медиків», – підкреслюється у повідомленні.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: