facebook

У президента “Мотор Січі” арештували усе майно: його вартість майже 1 млрд гривень

У фігурантів гучної справи про співпрацю АТ “Мотор Січ” з росіянами виявили великі суми готівкових коштів, транспортні засоби, нерухомість та корпоративні права в комерційних підприємствах.

Пише - джерело.


За матеріалами слідчих Служби безпеки, накладено арешт на все майно президента АТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва і начальника Департаменту зовнішньо-економічної діяльності цього підприємства. Їх обох підозрюють в роботі на агресора.

Про це повідомили у п’ятницю, 4 листопада, в пресслужбі СБУ.

Загальна сума арештованих активів становить майже 1 млрд грн. Це насамперед кошти у гривневому еквіваленті, а також транспортні засоби та нерухомість обох фігурантів.

Президент “Мотор Січі” займався комерцією
Під час розслідування співробітники СБУ встановили, що керівник “Мотор Січі” є акціонером банку, якому належить 100% корпоративних прав ще однієї фінустанови – ПАТ “Мотор Банк”.

Читайте також:  “Господь забирає кращих”: помер відомий українець

Також слідчими викрито причетність високопосадовця до комерційної діяльності декількох українських підприємств, в яких він володіє значним пакетом акцій.

У зв’язку з цим Служба безпеки здійснила комплексні заходи для накладення арешту на відповідні корпоративні права підозрюваного.

У чому звинувачують керівників “Мотор Січі”
За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до РФ.

Президент АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв та начальник Департаменту зовнішньо-економічної діяльності підприємства діяли у змові з наближеними до Кремля представниками російської корпорації “Ростех”, яка є одним із головних виробників озброєнь для російської армії.

Отриману продукцію окупанти використовували для виробництва та ремонту ударних вертольотів, які масово застосовували для повномасштабного вторгнення в Україну.

Слідчі Служби безпеки повідомили організаторам оборудки про підозру за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: